22. vydanie PESO PERFECTO

22. vydanie PESO PERFECTO

Nicole, ktorá získala niekoľko ocenení za svoje herecké výkony a ktorá aj vo veku päťdesiatničky vyzerá mladistvo a sviežo, prezradí nielen svoj jedálniček, vďaka ktorému sa udržuje vo forme. "Vybrali sme 4 zaujímavé príbehy ľudí, ktorí nielenže zmenili svoj životný štýl s podporou výživových poradcov NATURHOUSE, ale predovšetkým sa stali šťastnejšími, vitálnejšími a zdravšími. Nielen, že sa cítia po všetkých stránkach lepšie, ale vyzerajú fantasticky a konečne sa môžu obliekať podľa svojho vkusu do krásneho oblečenia. Prečo a čo raňajkovať, aké benefity získate pomocou cvičenia Tabata a čím posilniť svoju imunitu, je obyčajný výber z niekoľkých hodnotných tém, ktoré odporúčam prečítať, "načrtol Ján Gonda, držiteľ licencie NATURHOUSE pre ČR a SR.


"Veľmi nás tešia kladné ohlasy čitateľov na krížovku o hodnotné ceny a tiež sudoku v ľahšej a ťažšej variante. Trom šťastne vyžrebovaným lúštiteľom krížovky z októbrového vydania práve putuje kôš plný produktov NATURHOUSE, "doplnil Ján Gonda.


Magazín PESO PERFECTO začal vychádzať pred 18 rokmi v Španielsku. V ôsmich krajinách, v ktorých tento magazín pôsobí, sa každé tri mesiace predá neuveriteľných 250 000 výtlačkov. "Osemdesiat strán zaujímavého čítania je trendovým doplnkom a poradcom pre ľudí, ktorí sa rozhodli žiť zdravo a nájsť novú životnú filozofiu," dodal Ján Gonda.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.