23. vydanie PESO PERFECTO

23. vydanie PESO PERFECTO

Sandra, ktorá si nás získala nielen svojím nezabudnuteľným chrochtajúcim smiechom v úlohe policajtky a finalistky súťaže krásy a ktorá vo veku päťdesiatničky získala ocenenie ako najkrajšia žena planéty, prezradí nielen svoj jedálniček, vďaka ktorému sa udržuje vo forme.


"Vybrali sme 4 zaujímavé príbehy ľudí, ktorí nielen zmenili svoj životný štýl s podporou výživových poradcov NATURHOUSE, ale predovšetkým sa stali šťastnejšími, vitálnejšími a zdravšími. Nielen, že sa cítia po všetkých stránkach lepšie, ale vyzerajú fantasticky a konečne sa môžu obliekať podľa svojho vkusu do krásneho oblečenia.


Prečo si zvoliť výživového poradcu pri redukcii hmotnosti, aké benefity získate konzumáciou materskej kašičky a ako získať na jar viac energie, je obyčajný výber z niekoľkých hodnotných tém, ktoré odporúčam prečítať", načrtol Ján Gonda, držiteľ licencie NATURHOUSE pre ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vychádzať pred 19 rokmi v Španielsku. V ôsmich krajinách, v ktorých tento magazín pôsobí, sa každé tri mesiace predá neuveriteľných 250 000 výtlačkov. "Osemdesiat strán zaujímavého čítania je trendovým doplnkom a poradcom pre ľudí, ktorí sa rozhodli žiť zdravo a nájsť novú životnú filozofiu," dodal Ján Gonda.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.