26. vydanie PESO PERFECTO

26. vydanie PESO PERFECTO

Od 24. 1. 2019 je vo všetkých výživových poradniach NATURHOUSE v Česku a na Slovensku k dostaniu 26. vydanie magazínu PESO PERFECTO (Perfektná váha) s podmanivým Leonardom DiCapriom na titulnej strane. Tlačený štvrťročník je zameraný na zdravú výživu, krásu, módu, kondíciu a gastronómiu.


Leonardo DiCaprio, ktorý je ochotný pribrať i zhodiť kvôli filmovej úlohe aj niekoľko kilogramov, prezradí, ako si stráži svoju líniu aj napriek tomu, že má tendenciu priberať.


"Vybrali sme 4 zaujímavé príbehy ľudí, ktorí nielen zmenili svoj životný štýl s podporou výživových poradcov NATURHOUSE, ale predovšetkým sa stali šťastnejšími, vitálnejšími a zdravšími. Nielen, že sa cítia po všetkých stránkach lepšie, ale vyzerajú fantasticky a konečne sa môžu obliekať podľa svojho vkusu do krásneho oblečenia. Čo je to glukomanán a prečo je dobré ho zaradiť do stravy, aké benefity získate konzumáciou stredomorskej stravy a že aj tacos môže byť diétny, je len obyčajný výber z niekoľkých hodnotných tém, ktoré odporúčam prečítať", načrtol Ján Gonda, držiteľ licencie NATURHOUSE pre ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vychádzať pred 20 rokmi v Španielsku. V ôsmich krajinách, v ktorých tento magazín pôsobí, sa každé tri mesiace predá neuveriteľných 250 000 výtlačkov, ročne teda 1 milión. "Osemdesiat štyri strán zaujímavého čítania je trendovým doplnkom a poradcom pre ľudí, ktorí sa rozhodli žiť zdravo a nájsť novú životnú filozofiu", dodal Ján Gonda.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.