Darujte pod stromček štíhlu líniu s NATURHOUSE

Darujte pod stromček štíhlu líniu s NATURHOUSE

Či už patríte k tým, ktorí vianočné darčeky plánujú dlhodobo dopredu alebo naopak ich nákup odkladáte na poslednú chvíľu, pripravili sme pre vás sprievodcu inšpiráciami na vianočné darčeky pre vás a vašich blízkych, ktoré môžete zakúpiť v našich výživových poradniach NATURHOUSE. Svojim blízkym môžete urobiť radosť voucherom, balíčkami produktov alebo kvalitnou kozmetikou.


Vouchery do výživovej poradne NATURHOUSE


V našich výživových poradniach môžete zakúpiť darčekové poukážky v hodnotách: 10 €, 20 €, 40 € a 80 €, obdarovaný ich potom môže využiť k nákupu odporúčaných produktov počas konzultácií. Len pozor, poukaz je možné uplatniť iba v tej výživovej poradni, v ktorej bol zakúpený. Platnosť poukazu je jeden kalendárny rok.


Kozmetika pre žiarivú pleť


NATURHOUSE nie je len o bylinných produktoch, ale ponúkame aj kvalitné krémy. Pre mladší vzhľad pleti si môžete vybrať z krémov rady OXYJEUNE: OXYJEUNE CREMA MARINA 24 H antiaging a CREMA LIFTING MARINO. Krémy obsahujú výťažky z morských rias, mandľový olej a veľa ďalších výživných látok a je možné ich používať v rámci dennej a nočnej starostlivosti. Pre hladké nohy bez celulitídy je skvelým tipom na darček REDUNAT Gél Lipoattivo s výťažkami z brečtanu a hnedých morských rias.


Darčekové balíčky


Balíček produktov NATURHOUSE vrátane jedálnička, rád a tipov, aj takto môže vyzerať originálny darček pod stromček. Pre lepší pocit darujte 3 týždňový balíček Chudnutie a detoxikácia pre podporu očisty tela alebo balíček na 3 týždne Ľahké nohy, ktorý je určený ľuďom s pocitmi ťažkých a opuchnutých nôh. Doba je rýchla, a tak niekedy nestíhame pravidelne jesť - prekvapte pod stromčekom praktickým balíčkom Pre zdravé raňajky alebo Nestíham variť, s ktorými ľahko a rýchlo pripravíte výdatné raňajky alebo rýchly obed.


Pri zháňaní darčekov nezabudnite ani na seba a urobte si radosť vianočným balíčkom Vianoce pre štíhlu líniu, v ktorom získate recepty na vianočné pečivo a štedrovečernú večeru, tipy, ako si užiť Vianoce bez kíl navyše, jedálniček pre odľahčené dni a bylinné produkty. Viac informácií o balíčku nájdete tu.


Darovanie darčekov je krásna tradícia, ale najväčším darčekom je, keď si spoločne s rodinou nájdete čas na seba a v pokoji a v kľude si užijete advent a vianočné sviatky.


Prajeme príjemné a pohodové adventné dni


Tím NATURHOUSE

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.