NATURHOUSE víťazom 2 kategórií súťaže „Franchisa roka“

NATURHOUSE víťazom 2 kategórií súťaže „Franchisa roka“

V stredu 31. mája 2017 vyhlásila Česká asociácia franchisingu víťaza súťaže „Franchisa roka“. My sme boli pri tom a urobili sme dobre. Vyhrali sme rovno 2 kategórie z 3. A to KB Franchisor roku a ocenenie Broker Consulting Skokan roku, kedy sme v minulom roku otvorili 23 výživových poradní v Českej republike, čo bolo najviac zo všetkých franchisových konceptov pôsobiacich na českom trhu.


Jan Gonda, ktorý je zodpovedný za rozvoj značky NATURHOUSE v Českej republike a na Slovensku, sa k takému úspechu vyjadril: "Ocenenie v kategórii „Franchisor roka“ sme skutočne nečakali a veľmi nás teší. Je to rozhodnutie nezávislej poroty. Verím, že to je výsledok niekoľkých faktorov, medzi ktoré bezpodmienečne patrí dôraz na dlhodobú kvalitu, spokojnosť klientov i samostatných podnikateľov - franchisantov. Ďakujeme veľmi pekne za dôveru. Určite to nie je úspech zo dňa na deň, ale výsledok poctivej a mravčej práce a už ôsmich rokov na českom trhu. Dosiahli sme tak 90 pobočiek a viac ako 150 000 spokojných klientov. Toľko otvorených pobočiek je aj známka kvality, pretože mnoho nových franchisantov sa regrutuje z radov našich zamestnancov i spokojných klientov. Aj im teda patrí veľké poďakovanie.“ Ako ďalej hovorí: "Úprimne musím povedať, že výhru v kategórii „Skokan roka“ sme tak trochu s 23 novo otvorenými pobočkami v minulom roku očakávali. Pracovali sme na tom s tímom celý rok a cením si toho, že sa nám to podarilo napriek vysoko konkurenčnému prostrediu. "


Ocenenie patrí všetkým - franchisantom, výživovým poradkyniam, asistentkám -, ktorí sa poctivou a kvalitnou prácou podieľali na takomto úspechu.


Naše poďakovanie patrí tiež všetkým našim klientom, ktorým ďakujeme za dôveru. Sú to ich príbehy a úspechy, ktoré nás motivujú a ženú dopredu k ďalším cieľom.


Zaujal vás koncept NATURHOUSE? A viete, že sa môžete stať samostatnými podnikateľmi, prevádzkovať vlastnú výživovú poradňu, zarábať 1.300-5.000 € mesačne a mať zo svojej práce radosť?


Bližšie informácie poskytne v SR:


Ján Drábik


Riaditeľ franchisovej sietie


tel.: 00421 0903 432 001


jan.drabik@naturhouse.sk


www.franchising-naturhouse.sk

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.