7 krokov k úspechu (nielen) v roku 2018!

Detoxikácia a chudnutie
7 krokov k úspechu (nielen) v roku 2018!

1. Na nič nečakajte - ak chcete začať, nepotrebujete čakať na to, až hodiny odbijú začiatok prvého dňa nového roka - dajte sa do toho hneď. Čím skôr začnete, tým skôr prídu výsledky.

2. Zvoľte si reálny cieľ - nedávajte si latku zbytočne vysoko, 35 kíl dole za mesiac znie síce skvele, ale šanca na splnenie nie je príliš vysoká. K veľkým úspechom stačí malý krok každý deň.

3. Skvele funguje aj stanovenie viacerých cieľov - dajte si jedno hlavné predsavzatie a napríklad dve menšie, budú sa Vám lepšie plniť, keď uvidíte pokrok. Vaše telo počuje všetko, čo myseľ hovorí. Buďte pozitívni!

4. Nechajte si svoje plány pre seba - aspoň zo začiatku nemusíte ani rodine, ani priateľom nič hovoriť. Dajte im vedieť, až dosiahnete prvého úspechu. Zdieľaná radosť je dvojnásobná radosť.

5. Napíšte si svoj zoznam cieľov - slová na papieri majú prekvapivú moc, dajte si svoj zoznam na viditeľné miesto a sledujte ho priebežne. Sila nepramení z telesnej zdatnosti, ale z vôle, ktorú v sebe máme.

6. Nevzdávajte to pri prvom neúspechu - vždy môžu nastať komplikácie, ktoré Vám sťažia splnenie cieľov, nehádžte preto ale hneď flintu do žita. Dôležité je začať. Ešte dôležitejšie je vytrvať.

7. Dbajte na pravidelnosť - aj keď to spočiatku nebude ľahké, vydržte, za chvíľu sa z povinnosti stane rituál a neoddeliteľná súčasť Vášho života. Bude to jednoduché? Nie. Ale bude to stáť za to.

Aké úlohy ste si stanovili? Už viete, čím začnete, a aká najväčšia výzva Vás čaká? Podeľte sa o svoj príbeh s ostatnými na našej facebookovej stránke a staňte sa im inšpiráciou!

Spoločne to zvládneme,
Váš tím NATURHOUSE
1 rok = 365 možností na zmenu

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.