Ako prebieha proces metódy NATURHOUSE

Stretnutie s poradcom

Na 30 minútovej úvodnej konzultácií Vás výživová poradkyňa zváži na špeciálnej váhe, ktorá zistí pomer vody a tuku vo Vašom tele, preberie s Vami stravovacie návyky, zdravotný stav, prípadne zdravotné obmedzenia. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si určíte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť.

Zostavenie jedálnička

Ďalšie konzultácie sa konajú obvykle 1x týždenne v dĺžke 15 minút. Výživová poradkyňa Vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preferencie.  Jedálniček je zostavený na princípoch stredomorskej stravy, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Jedálniček je vďaka tomu pestrý a naviac aj chutný.

Odporúčania produktov

Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní metódy, ktorú tvorí jedálniček, produkty a mierny pohyb, budete chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň, čo zodpovedá odporúčaniam Svetovej zdravotníckej organizácie a je bezpečné pre Váš organizmus.

Dosiahnutie cieľa

Keď dosiahnete svoj cieľ, prejdete s nami ešte fázou stabilizácie, kedy sa naučíte, ako si svoju novú váhu udržať, aby nedošlo k nechcenému jo-jo efektu.

3 zlaté pravidlá úspechu s NATURHOUSE

Konzultácia každý týždeň s výživovým poradcom NATURHOUSE zadarmo, ktorá zahŕňa bioimpedančnú analýzu tela, meranie obvodov a rady a odporúčania výživového poradcu.

Dodržiavanie individuálneho jedálnička.

 

Užívanie odporúčaných produktov NATURHOUSE, ktoré si ako jediné hradíte.

Tajomstvo úspechu jedinečnej metódy NATURHOUSE spočíva v osobnom výživovom poradenstve zadarmo, dlhodobej spolupráci výživového poradcu – dietológa s Vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov. Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.


Pozrite sa na 3 minuty trvajúce video, ako funguje metóda NATURHOUSE:

Schudnite s odborníkmi

Vyskúšajte našu metódu. Poradíme Vám, ako správne začať, ukážeme, ako sa správne stravovať a hýbať. S nami dosiahnete výsledky a svoju vysnívanú postavu.

Všetky konzultácie sú ZADARMO! Platíte iba za odporúčané produkty.

Pán Petr s našou pomocou schudol
16 kg
Pozrieť sa na ďalšie príbehy
Naturhouse Poradca vás zváži, zmeria a preberie váš životný štýl. Ako bonus obdržíte 3-dňový jedálniček zdarma na vyskúšanie.
Naturhouse Zostavíme vám dlhodobý jedálniček a urovnáme vaše stravovacie návyky.
Naturhouse Naučíte sa svoju novú váhu udržať a predísť jojo efektu

Objednávka bezplatnej konzultácie

Naturhouse
1. Vyplňte formulár
Naturhouse
2. Zavoláme vám
Naturhouse
3. Schôdzka s poradcom
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

Konzultácia ZADARMO obsahuje bioimpedančnú analýzu tela, konzultáciu stravovacích návykov, zostavenie jedálnička a rady a tipy výživového poradcu. Jediné, čo si hradíte, sú produkty, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE. Cenník produktov je k dispozícii v našich výživových poradniach.