Otázky k metóde

 • Produkty NATURHOUSE nie sú náhradou stravy, ale dopĺňajú a podporujú chudnutie, a tak pomáhajú odvádzať vodu, spaľovať tuky, zrýchľovať metabolizmus. Produkty doručujeme aj na vašu adresu.

 • Všetky produkty sú vyrobené na báze bylín, ovocia a zeleniny, zaregistrované Ministerstvom zdravotníctva. 
  Produkty doručujeme aj na vašu adresu.

   
 • Všetci výživový poradcovia NATURHOUSE sú absolventmi vzdelávacích kurzov s akreditáciou Ministerstva školstva a všetci absolvovali informačný kurz systému NATURHOUSE.

 • Samozrejme, že áno! Naopak objavíte, že varenie z čerstvých a sezónnych produktov môže byť naozaj chutné a naučíte sa zvýrazniť chuť a vôňu korením a bylinkami.

 • Naše produkty je možné kúpiť exkluzívne v našich centrách NATURHOUSE. produkty doručujeme aj na vašu adresu. 

 • Objednať sa môžete dvomi základnými spôsobmi:

  1. Vyplníte Kontaktný formulár a najbližšia pobočka vo Vašom regióne Vás bude kontaktovať.
  2. Svoju najbližšiu pobočku môžete kontaktovať Vy sami telefonicky, e-mailom alebo osobne na jej adrese.
  3. Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online.
   
 • Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online. Jednotlivé sedenia nie sú nijako časovo náročné. Prvá návšteva zvyčajne trvá 30 minút, druhá a každá ďalšia 15 minút. Nutričný ​​poradca s Vami preberie Váš zdravotný stav a zanalyzuje príčiny stravovacích porúch. Ďalej Vám vykoná bioimpedančnú analýzu. Jedná sa o váženie na špeciálnej váhe, ktorá pomocou ľahkých elektrických impulzov zistí zloženie Vášho tela. Impulzy nie sú pre telo škodlivé a nemajú vplyv na žiadne telesné funkcie. Podľa výsledkov bioimpedančného merania, zdravotného stravu a stravovacích návykov Vám výživový poradca stanovuje jedálniček na mieru Vašim potrebám. Celý proces prebieha v príjemnom, čistom prostredí a priateľskej atmosfére. Ak konzultácie prebieha na diaľku telefonicky alebo online, zvážite a zmeriate sa sami podľa inštrukcií poradcu.

  Aby bola diéta a jej redukčný efekt maximálny, odporučí Vám výživový poradca ľahký pohyb a naše exkluzívne produkty vyrobené na báze bylín. Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválené Ministerstvom zdravotníctva. Naše unikátne produkty sú vyrábané vo vlastných laboratóriách Housediet a KILUVA a sú k dispozícií iba v dietetických centrách NATURHOUSE.

  V NATURHOUSE odmietame všetky vzorce kontroly váhy, ktoré nie sú založené na prísne stanovených medzinárodných zdravotných kritériách a lekárskych odporúčaniach. Všetky diéty a všetky potravinové doplnky sú navrhnuté a schválené Technickým oddelením NATURHOUSE, v ktorom pracuje tím odborníkov z najrôznejších odborov.

   

 • Odporúčaný jedálniček, ktorý vám na mieru vašim individuálnym potrebám zadarmo zostaví dietológ, vychádza zo zásad stredomorskej kuchyne a je teda:

  • ľahký
  • pestrý
  • chutný
  • možnosť rôzneho obmieňania
  • je z bežne dostupných surovín
  • a nielen to. Je predovšetkým veľmi zdravý, pretože obsahuje nízke množstvo nasýtených tukov, najmä nezdravého cholesterolu. Tým priaznivo pôsobí na činnosť srdca, ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Vedeli ste, že najčastejšou príčinou úmrtia v Slovenskej republike sú práve choroby obehovej sústavy?
 • S nami sa rozhodne trápiť hladom nebudete. Ani nečakajte, že budete chudnúť pomocou "zázračných" tabletiek. My Vám pomôžeme zmeniť Vaše stravovacie návyky - raz a navždy.

 • Dietológ NATURHOUSE vám odporučí správnu kombináciu potravín podľa Vašich individuálnych stravovacích potrieb, zmeny životných návykov, rozvrhu hodín a výdaju energie. Tým budú vaše jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potreby pokryté počas celého dňa.

  Pre vás to teda znamená, že vďaka novému jedálničku získate všetky živiny, ktoré potrebujete na celý deň a pritom budete chudnúť. A k tomu bez pocitu hladu, pretože ďalšia zásada, ktorú vás naši dietológovia naučia je pravidelnosť. Budeme Vás učiť pravidelne sa stravovať, 5x - 6x denne. A nielen to, ukážeme vám, že pravidelný pitný režim je základ dobrej kondície!

  Budete spokojní, pretože nielen že dosiahnete svoju optimálnu váhu, ale budete schopní si ju udržať. Navyše na sebe spozorujete viditeľné výsledky od 1. týždňa chudnutia s NATURHOUSE.

 • Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online. Produkty doručujeme aj na vašu adresu.
  Počas vášho chudnutie s NATURHOUSE budete mať konzultácie so svojím výživovým poradcom, najlepsie každý týždeň. Počas týchtokonzultácií sa s vašim osobným dietológom podelíte o svoje dojmy, pocity a úspechy. Dietológ tak bude môcť ľahšie sledovať vaše pokroky a podľa nich prispôsobiť diétne vzorce, aby vaše chudnutie bolo maximálne efektívne. 

Zaujímajú Vás ďalšie informácie o metóde?

Kontaktujte nás
36
pobočiek
po celej SR
Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape