Jeseň - najlepší čas na zmenu!

Detoxikácia a chudnutie
Trendy vo výžive
Sezónne recepty
Jeseň - najlepší čas na zmenu!

Keď vonku začnú jesenné plieskanice, dostaneme chuť si uvariť dobrý čaj, schúliť sa do kresla a nad fotkami z dovolenky zaspomínať na krásne teplé letné dni. Že sa vám nechce, pretože sa sami sebe na tohtoročných plavkových fotkách nepáčite? Alebo ste sa na dovolenke radšej vôbec nefotili, pretože sa na vašej hmotnosti podpísalo ničnerobenie v karanténe? Ak je tomu tak, práve teraz je ten správny čas to zmeniť!

Pominuli už totiž stresy a lockdowny, deti konečne začali chodiť do školy a rodina opäť začína mať svoj pravidelný rytmus - a vy si môžete pre seba nájsť zase trochu času a starať sa o svoje zdravie a svoj vzhľad tým, že schudnete nadbytočné kilá, ktorá vás trápia.

Zdravý životný štýl podporuje imunitu

"Aj keď to možno na prvý pohľad nevyzerá, jeseň je perfektný čas na chudnutie", hovorí hlavná dietologička Naturhouse Věra Burešová, ktorá pomáha nielen chudnúť, ale aj trvalo nastaviť zdravý životný štýl množstvu klientkám a klientom na pobočke v Zlatnickej ulici v Prahe. "Podľa názoru lekárov nie je lepší spôsob, ako zlepšiť svoju imunitu a posilniť zdravie, než dlhodobo žiť zdravo. A k tomu optimálna hmotnosť rozhodne patrí", dodáva.

Nielenže vám odbúranie nadbytočných kilogramov pomôže opäť získať trochu pošramotené sebavedomie, ale - ako sa ukázalo v minulých mesiacoch - nadváha môže byť aj veľmi vážnym rizikovým faktorom, ak nás ohrozí nejaké ochorenie. Preto by sme sa na chudnutie a zdravotný štýl nemali pozerať len z hľadiska estetického, ale aj zdravotného, a to najmä teraz, pred obdobím respiračných chorôb.

Pravidelné konzultácie motivujú a prinášajú energiu

"Chudnúť je v skutočnosti jednoduché a ide to ľahko, keď viete, ako na to. Lenže presne to býva často ten hlavný problém, a práve tu môžu pomôcť pravidelné týždenné konzultácie. Potvrdzuje to aj Lenka Kozáková (40), ktorá v NATURHOUSE schudla 11,1 kg - práve preto, aby sa budúci rok lepšie cítila v plavkách.

"Dostala som veľa cenných rád, ktoré mi pri chudnutí pomohli, a každotýždenné stretnutia s dietologičkou ma nesmierne nabíjali energiou", vysvetľuje. "Na konzultácie som sa tešila, pretože som chcela vidieť pokrok, aký som za týždeň zase dosiahla."

Rovnako to vidí aj Petra Holobrádková (48), ktorá pribrala po deťoch, ale s NATURHOUSE schudla fantastických 30 kilogramov. "Spoločne s výživovou poradkyňou sme prekonali aj krízové ​​okamihy, pretože ma vedela skvelo namotivovať. Radikálne som zmenila jedálniček, ale bolo výborné, že som nijako netrpela hladom, ba naopak. Tiež som začala piť viac tekutín a teraz sa cítim úplne skvele a pripadám si ako za mlada", pochvaľuje si.

Výživové doplnky presne na mieru

Súčasťou metódy NATURHOUSE sú aj výživové doplnky. "Pri každej konzultácii vyberieme klientovi na mieru presne to, čo potrebuje. Vďaka tomu je chudnutie zdravé, cielené a veľmi efektívne", objasňuje dietologička Věra Burešová. Jedná sa o výživové doplnky a bylinné prípravky, ktoré podporujú správne trávenie potravy, napomáhajú prečisteniu tela a odbúravaniu tuku.

Jaroslava Hubková (39), ktorá sa vďaka návštevám pobočky NATURHOUSE zbavila nežiaducich 6 kilogramov, všetkým záujemcom odporúča napríklad vlákninu alebo sucháre FIBROKI. "Všetko bolo chutné a odporúčané produkty si rada kúpim aj teraz". Práve vďaka týmto a ďalším iným prípravkom aj v tomto roku, ktorý nás všetkých trochu potrápil, sa veľa klientov NATURHOUSE s radosťou rozlúčilo s nadbytočnými kilami.

Neváhajte a poďte do toho!

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.