Podpísali sa Vianoce či lockdown na vašej postave?

Detoxikácia a chudnutie
Podpísali sa Vianoce či lockdown na vašej postave?

Pomoc nájdete v Naturhouse

Aj napriek situácii, ktorou si tento rok prechádzame, sme sa všetci tešili na Vianoce a chceli sme si užiť naše najvýznamnejšie sviatky v roku podľa tradícií a tak, ako ich máme radi. Bohužiaľ sa k nim zvyčajne viaže extrémny kalorický príjem, nadmiera sladkostí a tučných lahôdok, často i alkohol. Pobiť sa s nechtiac nadobudnutými kilogramami počas Vianoc či skoršieho obdobia vám pomôžu výživové poradne Naturhouse.
Nejde však len o Vianoce. Aj štatistiky hovoria o významnom náraste obezity a nadváhy už od prvého lockdownu na jar. K tomu sa ešte pripočíta, že sme cez sviatky viac odpočívali a často sa náš energetický výdaj obmedzoval takmer len na stláčanie tlačidla ovládača. Niet divu, že veľa z nás sa nestačí diviť, aké čísla nám ukazuje ručička váhy.
Dostať sa zase späť na svoju pôvodnú váhu vám pomôže ktorákoľvek z 37 pobočiek Naturhouse po celej SR. Táto najrozšírenejšia sieť výživových poradní sa za roky svojho pôsobenia stala známou pre svoje know-how, ako účinne a trvalo pomôcť ľuďom bojujúcim nielen s nadváhou, ale aj s ďalšími výživovými problémami, ktoré môžu mať za následok zdravotné ťažkosti, napr. opuchy, zvýšený cholesterol, zníženú imunitu, ale aj prispenie k rozvoju cukrovky či kardiovaskulárnych chorôb.

V čom spočíva úspešnosť metódy chudnutia Naturhouse

poradkyněZákladom je dlhodobá starostlivosť výživového poradcu, individuálne jedálničky, recepty na chutné jedlá podľa tzv. stredomorskej stravy (okrem iného odporúčaná i WHO), bioimpedančná analýza tela, poradenstvo na každej konzultácii a výživové doplnky na podporu detoxikácie a chudnutia. Veľa klientov Naturhouse, ktorí predtým sami skúšali svoju váhu rôzne redukovať, pochopilo, že cestu k dlhodobo udržateľnej ideálnej postave nemôžu zabezpečiť rôzne "zázračné diéty" z internetu, hladovanie či koktaily a strava z prášku namiesto jedla. V Naturhouse sa sami presvedčili, že k dlhodobému schudnutiu vedie len kompletné prehodnotenie stravovacích návykov, potreba naučiť sa eliminovať stravu s tzv. prázdnymi kalóriami a konzumovať jedlá bohaté na vlákninu, bielkoviny, minerály, vitamíny a ďalšie nevyhnutné zložky.
Ako prebieha proces metódy NATURHOUSE

Premena pani Stanislavy: -26 kg

příběhyJednou z rady klientok, ktorí si splnili svoj sen o štíhlejšej postave v Naturhouse, je napr. pani Stanislava. O Naturhouse sa dozvedela od svojich zákazníkov v obchode, ktorí Stanku inšpirovali k tomu skúsiť to tiež, a tak sa prihlásila k chudnutiu s metódou Naturhouse. Poradkyňa jej pri úvodnej konzultácii a po analýze tela vytvorila zdravý redukčný jedálniček a doplnila ho podpornými produktami tak, že kilá išli rýchlo dolu, a Stanke sa podarilo dosiahnuť svojho cieľa. Za 9 mesiacov je ľahšia o 26 kilogramov! "Najviac sa mi páčilo, že som nemala pocit hladu a videla som výsledky každý týždeň," hovorí Stanislava o skúsenostiach s chudnutím v Naturhouse.
Príbehy našich spokojných klientov

V prípade, že aj vy riešite problém s nadváhou, neváhajte sa obrátiť na najbližšiu pobočku Naturhouse a dohodnúť si návštevu či online konzultáciu. 

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.