Ingrid schudla 26,1 kg

Ingrid Libiaková Kucháriková

  • Výška: 168 cm
  • Vek: 46 rokov
  • Pôvodná váha: 91 kg
  • Súčasná váha: 65 kg
  • Dĺžka trvania: 10 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 44
  • Veľkosť oblečenia po: 38
"Nespoznávala som sa v zrkadle"

„Nespoznávala som sa v zrkadle,“ vysvetľuje pani Ingrid, prečo vyhľadala NATURHOUSE a zmenila svoje stravovacie návyky. Vo výživovej poradni vo Zvolene sa z nej za 10 mesiacov stal iný človek. Nič ju neodradilo, každý týždeň hmotnosť klesala a pani Ingrid schudla bez hladu a obmedzovania sa vyše 26 kg! Ako sama povedala, dnes sa hrdo usmievala do objektívu, aby aj ostatným ukázala, že to má zmysel a výsledok stojí za to!

Ingrid, môžete nám povedať, čo vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Moja hmotnosť. Vždy som bola štíhla a potom som sa zrazu nespoznávala v zrkadle, veľmi som pribrala a s tým sa spojili aj zdravotné problémy. Rada športujem, lyžujem a chodím na turistiku a zrazu som už nevládala robiť veci, ktoré milujem. Necítila som sa dobre a potrebovala som zmenu.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Začínala som u inej dietologičky, pani Martinkovej. Odvážila ma, zmerala, vysvetlila mi princíp stravovania, dostala som materiály, produkty a začala som so zmenou životosprávy. Po 5 týždňoch sa dietologička zmenila a už ma mala až do konca na starostlivosti slečna Čurajová.

Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovali?

Najviac som oceňovala pestrosť jedálneho lístka, nebol obmedzený na stále rovnakú stravu a veľmi mi vyhovoval. Tiež ma potešilo, že som nikdy počas chudnutia netrpela hladom.

Čo pre vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?

Tešila som sa na ne. Vždy som sa dozvedela, koľko som schudla a na čo sa mám zamerať ďalší týždeň, či idem pracovať na spaľovaní tuku, alebo odvodňovaní. Okrem toho som sa tešila na poradkyňu Barboru a asistentku Luciu, vždy boli milé, zlaté, usmievavé a chodievala som na kontroly rada.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálny lístok a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali vás?

Ako prvé si to musí človek usporiadať v hlave a nastaviť sa na chudnutie psychicky. V stravovaní bola u mňa najväčšia zmena, že som sa naučila pravidelnosti. Predtým som nestíhala a jedávala som 2-krát za deň, vďaka metóde NATURHOUSE som sa naučila, aká dôležitá je pravidelnosť.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako vám pomáhali a ktoré ste si obľúbili?

Poradkyňa mi vždy odporučila produkt podľa toho, či som sa potrebovala zbaviť nadbytočnej vody, alebo spaľovať tuk. Vždy mi nastavila produkty na mieru a bolo cítiť, že mi pomáhajú v chudnutí. Veľmi som si obľúbila hlavne sušienky 5C, tie boli mojím favoritom, a chutila mi aj vláknina FIBROKI, brávala som si ju pravidelne a stále si ju kupujem.

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Áno, pokračujem, kým nedokončím udržiavaciu a stabilizačnú fázu, budem si kupovať, čo mi poradkyňa odporučí.

Keď sa obzriete späť, pripadalo vám ťažké schudnúť?

S metódou NATURHOUSE mi nepripadalo ťažké schudnúť. Dlho som hľadala niečo, čo by mi vyhovovalo, kde by šlo naozaj o ZDRAVÉ chudnutie. Metóda NATURHOUSE sa mi zapáčila tým, že je postavená na prírodnej báze a mohla som sa stravovať potravinami dostupnými v každom obchode. Mala som vysoké nároky na metódu, prostredníctvom ktorej budem chudnúť, a NATURHOUSE tieto nároky splnilo.

Ako sa teraz cítite ľahšia o 26 kg?

Veľmi dobre, cítim sa skvelo a hlavne znova bez problémov vládzem pri všetkých mojich aktivitách. Opäť som to ja.

Kombinovali ste chudnutie s cvičením?

Nie, necvičila som.

Plánujete do NATURHOUSE chodiť aj naďalej?

Áno, plánujem. Rada budem chodiť do NATURHOUSE, vždy rada prídem pozrieť dievčatá do zvolenskej pobočky.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape