Jana schudla 23 kg

Jana Beňová

  • Výška: 159 cm
  • Vek: 42 rokov
  • Pôvodná váha: 87 kg
  • Súčasná váha: 64 kg
  • Dĺžka trvania: 6 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: XL
  • Veľkosť oblečenia po: M
"Priama cesta k cieľu."

Pani Janka prišla veľmi namotivovaná do našej poradne, s jasným cieľom pred sebou. Toto pozitívne myslenie ju neopúšťalo celú redukčnú fázu a bola to jedna z premien, keď sme išli rovno za cieľom, bez zbytočných odbočiek či pozastavení. Na váženia chodil spolu s ňou aj jej manžel, ktorému sa tiež veľmi dobre darilo a vždy sme mali o zábavu postarané. Stredajšie večery boli u nás, v NATURHOUSE Piešťany, naozaj úsmevné.

Pani Janka, môžete nám priblížiť, ako ste sa dozvedeli o výživovej poradni NATURHOUSE a čo vás priviedlo práve do našej pobočky do Piešťan?

Dozvedela som sa o vás tak, že s vami krásne schudla moja známa, u ktorej som mohla vidieť úžasnú premenu. No a samozrejme ma k vám priviedla moja vlastná nadváha.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša prvá úvodná konzultácia? Aké boli vaše pocity z prvého stretnutia a s akým pocitom ste odchádzali?

Moja prvá konzultácia bola veľmi príjemná. Milý prístup Natálky mi to celé uľahčil. Po vážení ma Natálka oboznámila s princípom celej metódy NATURHOUSE a vysvetlila mi, čo a ako mám robiť.

Chodili ste každý týždeň na kontrolné váženia. Boli pre vás dôležité?

Áno, chodila som každý týždeň na 15-minútové konzultácie. Pre mňa bolo naozaj veľmi dôležité pravidelne sa stretávať a vážiť. Samozrejme, aj pochvala a motivácia od Natálky zohrávala veľkú časť môjho úspechu.

Čím si vás NATURHOUSE získal? Odporučili by ste nás ďalej svojim známym?

NATURHOUSE si ma získal hlavne tým, že to naozaj funguje. Aj vaše výrobky mi veľmi chutia. Najmä sucháre a sušienky FIBROKI, ale aj vaša káva a čaje, bez ktorých si to už ani neviem predstaviť. A známym som vás už odporučila a stále odporúčam.

Plánujete navštevovať poradňu NATURHOUSE v Piešťanoch aj naďalej?

Plánujem aj naďalej navštevovať vašu poradňu v Piešťanoch. Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať výživovej poradkyni Natálke Vaškovej za povzbudzujúce slová, ktoré mi dodávali presvedčenie, že má zmysel každý týždeň bojovať ďalej. A ďakujem aj výživovej poradkyni Mgr. Dominike Sedlákovej. Ste obe super a ďakujem!

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape