Lucia schudla 37 kg

Lucia Prágerová

  • Výška: 165 cm
  • Vek: 35 rokov
  • Pôvodná váha: 113 kg
  • Súčasná váha: 76 kg
  • Dĺžka trvania: 12 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 52
  • Veľkosť oblečenia po: 40
"Rozdiel 37 kíl je neporovnateľný pocit. Všetko robím s radosťou a s úsmevom."

Smeje sa sympatická predavačka Lucia Prágerová, ktorú zrazu žiadna fyzická záťaž neunavuje a nie je pre ňu bolestivá. Každé jedlo si vychutnává, už keď ho pripravuje. To všetko vďaka výživovým poradkyniam Ing. Martine Lörincovej a Mgr. Martine Výberčiovej z NATURHOUSE v Šali.

Lucia, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Do výživovej poradne NATURHOUSE v Šali ma priviedla moja nespokojnosť so sebou a moje trojmiestne číslo na váhe. Necítila som sa dobre. Musela som si kupovať oblečenie v konfekčnej veľkosti 52. Pri tom by som sa tak rada obliekala pekne, mladistvo a trendy.

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Na prvej konzultácii ma výživová poradkyňa Mgr. Martina Výberčiová zvážila a zmerala mi pás, brucho a boky. Vytlačila mi výsledky s presným množstvom nadbytočného tuku a vody v mojom tele. Vypísala mi jedálniček, odporučila bylinné produkty a dohodli sme si kontrolu na ďalší týždeň. Prístup personálu bol veľmi príjemný, opadla zo mňa všetka neistota. Vedela som, že som v správnych rukách a na správnom mieste.

 Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovala?

Produkty ktoré som dostala mi veľmi pomáhali, cítila som, ako sa odvodňujem. Oceňujem, že som nehladovala a bola som plná energie. Tešili ma aj pravidelné konzultácie s poradkyňou, ktoré boli pre mňa veľkým bonusom. Vďaka nim som mala hlavne sebakontrolu a výživové poradkyne ma udržiavali v psychickej pohode.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

Naučila som sa pravidelne jesť, jedla som odľahčenejšie jedlá. Upravila som aj pitný režim. Veľmi mi chutili bylinkové čaje, ktoré sa stali pre mňa relaxom. Sladké jogurty som vymenila za biele.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbila?

Produkty mi pomáhali úžasne, hlavne na odvodnenie, s ktorým som ja mala vždy problém. Moje najobľúbenejšie sú ampule DRENANAT a FLUICIR a veľmi chutná vláknina FIBROKI, vďaka ktorej nie som hladná a nemám chute na sladké.

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Áno, pravidelne si kupujem čistiace čaje a vlákninu, pretože mi chutia a stále pomáhajú.

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Áno. Bez odbornej pomoci to ide ťažko. U mňa bolo dôležité mať odbornú podporu, pretože ak som si aj s niečím nebola istá, zavolala som výživovým poradkyniam Maťkám a vždy mi poradili a pomohli.

Ako sa teraz cítite ľahšia o 37 kg?

Je to neporovnateľný pocit. Zrazu ma žiadna fyzická záťaž neunavuje a nie je bolestivá. Všetko robím s radosťou a s úsmevom. Každé jedlo si vychutnávam, už keď ho pripravujem.

Kombinovala ste chudnutie s cvičením?

Áno, chodila som sa korčuľovať.

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Áno, rada chodím obe Maťky navštevovať, môžem sa hocikedy odvážiť a skontrolovať svoju hmotnosť. Odporúčam každej žienke, ktorá si so svojou hmotnosťou už nevie dať rady a dlho bojuje s kilami navyše, aby sa nebála navštíviť túto výživovú poradňu. Výživové poradkyne dokážu namotivovať a vy sa budete cítiť sebavedomá a výnimočná.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape