Marianna schudla 18 kg

Marianna Schmotzerová

  • Výška: 168 cm
  • Vek: 46 rokov
  • Pôvodná váha: 100 kg
  • Súčasná váha: 82 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 52 - 54
  • Veľkosť oblečenia po: 42 - 44
Vďaka NATURHOUSE sa mi zvýšilo aj sebavedomie

Pochvaľuje si pani Marianna Schmotzerová, ktorá v košickom dietologickom centre schudla 18 kg počas 5 mesiacov.

 

Ako ste sa dostali do dietetického centra NATURHOUSE?

S nadváhou som bojovala posledných 5 rokov. Kilá postupne pribúdali a ja som sa ich nevedela zbaviť. Potom som sa dopočula, že existuje NATURHOUSE, kde klienti dosahujú výborné výsledky. Jednou z nich bola aj moja suseda, ktorá mi o NATURHOUSE povedala.  Bola z toho nadšená, schudla tam 16 kíl a vyzerala úžasne. A to ma motivovalo k tomu, aby som so sebou konečne začala niečo robiť, pretože som nebola vôbec spokojná so svojím odrazom  v zrkadle.

Bolo pre Vás ťažké dodržiavať zásady NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE som prišla v auguste, kde mi dietológ vysvetlil všetky zásady, ktoré potrebujem dodržiavať, aby sa dostavil výsledok. Pustila som sa do toho hneď na druhý deň. Všetky pokyny som dodržiavala poctivo takmer na 100 %. Zo začiatku to bolo síce pre mňa trochu ťažké, ale postupom času mi to vôbec nerobilo problémy. Čo sa týka pohybu, spočiatku to bola len pravidelná chôdza 2 km a asi od novembra som začala pravidelne cvičiť každé ráno 20 – 25 min.

Čo ste najviac ocenili na metóde NATURHOUSE?

Najviac som ocenila to, že som sa naučila zdravo sa stravovať a tiež, že som počas chudnutia netrpela pocitom hladu. Odborníci ma naučili čo, kedy a v akom množstve konzumovať. Vďaka tomu viem, že som schopná si výsledok aj udržať. S istotou môžem potvrdiť aj to, že došlo k zlepšeniu môjho zdravotného stavu. Nezvyknem sa zadýchať, upravil sa mi krvný tlak, a čo je najlepšie, nohy ma vôbec nebolia, takže spokojnosť nadovšetko.

Je niečo, čo by ste rada odkázali tým, ktorí chcú schudnúť?

Moje pocity z NATURHOUSE sú veľmi príjemné. Vďaka NATURHOUSE sa mi zvýšilo sebavedomie, veď od okolia po 5 rokoch konečne počujem ako dobre vyzerám. K tomu niet čo dodať. Snáď len toľko: „Všetko sa dá, ak človek chce, len to potrebuje odhodlanie a pevnú vôľu. Ešte raz ďakujem odborníkom v NATURHOUSE, že mi pomohli zbaviť sa nadváhy.“

 

Zobraziť celú premenu

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape