Silvia schudla 12 kg

Silvia Uríková

  • Výška: 163 cm
  • Vek: 43 rokov
  • Pôvodná váha: 76 kg
  • Súčasná váha: 64 kg
  • Dĺžka trvania: 3 mesiace
  • Veľkosť oblečenia pred: 44
  • Veľkosť oblečenia po: 38
"V NATURHOUSE som mala pocit, že je pri mne niekto, kto ma podporuje a neustále motivuje."

Uvádza spokojná klientka Silvia Uríková, ktorá do výživovej poradne NATURHOUSE v Skalici prišla na základe reklamného spotu vysielaného v miestnom rádiu. Po 3 mesiacoch znížila svoju hmotnosť o 12 kg, upravila sa jej postava a celkove zoštíhlila cez boky o 12 cm. Dnes môže opätovne nosiť mladistvé oblečenie vo veľkosti 38. Získala tak i viac nadšenia pre život a energie, ktorú môže teraz plným priehrštím venovať svojmu 4 - ročnému synčekovi Maťkovi.


Silvia, môžete nám v krátkosti povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

V januári bola vysielaná v miestnom rádiu reklama na redukciu váhy s propagáciou zdravej výživy, tak som sa po sviatkoch následne rozhodla navštíviť výživovú poradňu NATURHOUSE v Skalici a spomínanú metódu vyskúšať aj na vlastnej koži.

Pamätáte si ešte, ako prebiehala Vaša prvá konzultácia a čo všetko sa na nej udialo?

Prišla som do poradne NATURHOUSE a privítala ma príjemná výživová poradkyňa Anka. Začali sme spolu ihneď preberať moje stravovacie návyky, pitný režim a životný štýl. Vysvetlila mi tiež systém stravovania a poukázala na to, v čom som doposiaľ robila chyby. Potom ma zvážila, premerala moje krivky, a vysvetlila mi ako na tom vlastne som. Súčasne mi pripravila jedálniček na jeden týždeň, doplnený potravinami a výživovými doplnkami NATURHOUSE.


Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE, čo ste na nej najviac ocenili?

Moje rozhodnutie bolo ísť okamžite do toho a naučiť sa správne stravovať. Ocenila som najmä pestrosť stravy a pravidelný pitný režim, nakoľko v minulosti som z toho nič pred tým nedodržiavala.

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?

Pocit, že je pri mne niekto, kto ma podporuje a neustále motivuje, zdieľa moje nadšenie a mám k nemu rešpekt – moja poradkyňa Anka. Možnosť požiadať o radu, keď ju človek potrebuje. Toto mi vyhovovalo najviac.


K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky, aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

V mojom prípade to bolo pravidelné stravovanie 5x denne, vrátane raňajok, ktoré som nikdy pred tým nemala. V neposlednom rade pitný režim, ktorý u mňa bol tiež veľmi slabý.


Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov, ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbili?

Produkty NATURHOUSE sú fajn a sú chutné. Najviac mi zachutila vláknina FIBROKI, ktorá upravila môj vylučovací cyklus a odbúrala chute na sladké jedlá a maškrty. Toasty FIBROKI stále konzumujem na raňajky a ak mám ešte niekedy chuť na sladké, tak si doprajem proteínovú tyčinku SLIMBEL SYSTEM.

Pokračujete s užívaním produktov aj v súčasnosti?

Áno, pravidelne si niektoré produkty dopĺňam. Jedná sa hlavne o proteínové tyčinky, toasty a pudingy SLIMBEL SYSTEM, ktoré som si obľúbila.

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Po prvej návšteve som tomu veľmi neverila, ale po prvom týždni prišlo veľké prekvapenie a nadšenie z úbytku váhy a zrazu som mala i viac energie. A tak to išlo každý týždeň, niekedy viac a niekedy menej. Teraz s odstupom času môžem smelo povedať, že až také ťažké to nebolo, aj keď prišli dni keď som bojovala sama so sebou.


Ako sa dnes cítite, ľahšia o 12 kg?

Cítim sa úžasne, mám viac energie a nemám problém sa naplno venovať svojmu 4-ročnému synčekovi Maťkovi.


Kombinovali ste chudnutie spolu s cvičením?

Nie, necvičila som. Klasické domáce práce a synček Maťko boli môj každodenný pohyb.


Plánujete do NATURHOUSE dochádzať v budúcnosti aj naďalej?

Do výživovej poradne NATURHOUSE v Skalici budem dochádzať určite aj naďalej. Rada sa stretnem s poradkyňou Ankou, ktorá ma podporovala po celé mesiace môjho chudnutia.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape