Ako si užiť večierky a nepribrať

Detoxikácia a chudnutie
Ako si užiť večierky a nepribrať

Večierky a stretávania sa s priateľmi sú chvíle, v ktorých je obzvlášť ťažké dodržiavať stanovený jedálniček. Odchýlky od plánovaného režimu, ťažká strava, alkohol, s tým ruka v ruke menej uspokojivé výsledky vedú k demotivácii a opusteniu programu. Ale to samozrejme nie je to najlepšie riešenie. Strava nás má doviesť k vysnívanej postave, zdravšiemu ja a množstvu energie.
Nezabúdajte teda na hlavný účel celej metódy. Takže, môžete si užívať vysnívaný čas s priateľmi, ale postupujte podľa týchto pokynov a všetko pôjde tak ako má.

KEĎ ORGANIZUEME STRETNUTIE MY:

Nepremýšľajte iba o večierku, ale pripravte sa na ďalší deň (pripravte si nejaký recept z odľahčeného dňa), aby ste mohli pokračovať vo svojej strave a "nespáchali" tak viac hriechov, ako je nutné. Vždy si dopredu rozmyslite, čo na večierok chcete pripraviť, nenechávajte to na poslednú chvíľu. Ste potom vystavaní uponáhľanému výberu z toho, čo je najľahšie dostupné. A práve nezdravé potraviny sú dostupné najľahšie. Nepripravujte pre hostí príliš veľa jedál, pri príprave budete chcieť všetko skúsiť, či to bude hosťom chutiť. A ani pri stole nebude jednoduché odolať. Pri príprave večere navrhnite jeden chod a 2-3 zaujímavé predjedlá. Prevažovať môže zelenina vo forme zdravých zaujímavých šalátov - vyskúšajte naše recepty na zaujímavé šaláty. Ak sa rozhodnete pre dezert, skúste niektorý z našich odľahčených receptov na dezerty.

PAMÄTAJTE:
• Pri skladbe menu chystajte jedlá odľahčené, bez ťažkých príloh, vyhýbajte sa obalovaným a vyprážaným pokrmom, rôznym mastným omáčkam, majolkám.
• Ste pani vo svojom vlastnom dome. To, že vy ste na diéte, neznamená, že ostatní nemôžu jesť niečo zdravého a chutného. Ešte ich prekvapíte svojimi zaujímavými receptami.
• Nepite sýtené, ochutené nápoje a džúsy. Zbytočne tak získate viac kalórií. Pripravte si napríklad vodu s citrónom, pomarančom alebo medovkou a kockami ľadu. INFUNAT zlepší počas akcie vaše trávenie.

Počas večierku, aj keď budete chcieť udržiavať krok so spoločnosťou, nezabúdajte, že je to vaša večera. Ak je to možné, dajte si množstvo zeleniny. Pre radosť si doprajte malý dezert. Skúste myslieť na to, aby sa ďalšie menšie jedlo objavilo až tak po 2,5-3 hodinách. Medzitým si dajte jeden pohár vína a pite vodu s citrónom. Nezabúdajte tiež na to, aby stôl pekne vyzeral, môžete použiť kvety, sviečky, ale aj ovocné misy (okrem toho, že dobre vyzerajú, budete mať zdravú desiatu pre všetkých). Pekne ozdobený stôl aj s menším počtom jedál vyzerá atraktívne. Zo zeleniny a ovocia môžete vyrábať aj rôzne špízy, zaujímavé tvary. Aj to dokresľuje gurmánsky zážitok. S alkoholom to nepreháňajte, jeho nadbytok spôsobuje zadržiavanie tekutín v tele. Ďalší deň sa budete cítiť opuchnutá a nespokojná sama so sebou.FibrokiNasledujúci deň určite nezabudnite na jogurt s Fibroki vlákninou, zlepší črevnú mikroflóru a pomôže zbaviť telo záťaže z predchádzajúceho dňa.

NA VEČIERKU S PRIATEĽMI:

Na večierok nikdy nechoďte s prázdnym žalúdkom.
Ak budete mať hlad, budete jesť o niečo viac, ako potrebujete.

Prineste vlastné pokrmy.
Navrhnite, že niečo pripravíte vy, treba dezert. Môžete potom všetky ohromiť pekným, ale zdravým jedlom.

Nemusíte vyskúšať všetko.
Prezrite si jedlá na stole a vyberte si, ktoré chcete vyskúšať (nie viac ako 3 jedlá), nemusíte za každú cenu vyskúšať všetko. Pri konzumácii jedného jedla si nezabudnite vždy nechať miesto pre ďalšie, ktoré ste si vybrali.

Nejedzte stále.
Medzi malými jedlami by vždy mala byť prestávka 2,5-3 hodiny.

Nepite zbytočne alkoholické nápoje.
Najlepšie riešenie je polosuché víno, prípadne zriedené vodou. S alkoholom to nepreháňajte, jeho nadbytok spôsobuje zadržiavanie tekutín v tele. Ďalší deň sa budete cítiť opuchnutá a nespokojná sama so sebou.

Pozor na to, čo pijete!
Vyhnite sa sýteným nápojom a džúsom - bývajú plné cukru a tým získate viac kalórií. Požiadajte o čistú vodu s citrónom. Skvelým pomocníkom je červený čaj INFUNAT, ktorý počas večierku zlepšia vaše trávenie.Infunat

Pred spaním...
Posledné jedlo si dajte najneskôr 3 hodiny pred spaním. Ak máte stanovený čas, kedy sa chcete vrátiť, myslite na to, kedy prestať jesť. Všetko, čo zjete pred spaním, sa vám hromadí v tuku.

Do ďalšieho dňa...
Nezabudnite sa nasledujúci deň vrátiť k svojej strave. To je základ, aby vaše telo odbúralo hriechy predchádzajúceho dňa.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.