Ako prebieha proces metódy NATURHOUSE

Konzultácia s poradcom

Konzultácia s poradcom

Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online. Produkty doručujeme aj na vašu adresu. Na 30-minútovej úvodnej konzultácií vás výživová poradkyňa/ca zváži na špeciálnej váhe, ktorá zistí pomer vody a tuku vo vašom tele, preberie s vami stravovacie návyky, zdravotný stav, prípadne zdravotné obmedzenia. Ak konzultácie prebieha na diaľku telefonicky alebo online, zvážite a zmeriate sa sami podľa inštrukcií poradcu. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si určíte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. 

Zostavenie jedálnička

Zostavenie jedálnička

Ďalšie konzultácie sa konajú obvykle 1x týždenne v dĺžke 15 minút. Výživová poradkyňa vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje vaše chuťové preferencie. 

Jedálniček je zostavený na princípoch stredomorskej stravy, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Jedálniček je vďaka tomu pestrý a naviac aj chutný.

Odporúčania produktov

Odporúčania produktov

Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní metódy, ktorú tvorí jedálniček, produkty a mierny pohyb, budete chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň, čo zodpovedá odporúčaniam Svetovej zdravotníckej organizácie a je bezpečné pre Váš organizmus. Produkty doručujeme aj na vašu adresu.

Dosiahnutie cieľa

Dosiahnutie cieľa

Keď dosiahnete svoj cieľ, prejdete s nami ešte fázou stabilizácie, kedy sa naučíte, ako si svoju novú váhu udržať, aby nedošlo k nechcenému jojo efektu.

Chcete si vyskúšať metódu? Navštívte jednu z našich pobočiek!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape