Ako prebieha proces metódy NATURHOUSE

Stretnutie s poradcom

Stretnutie s poradcom

Na 30 minútovej úvodnej konzultácií Vás výživová poradkyňa zváži na špeciálnej váhe, ktorá zistí pomer vody a tuku vo Vašom tele, preberie s Vami stravovacie návyky, zdravotný stav, prípadne zdravotné obmedzenia. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si určíte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť.

Zostavenie jedálnička

Zostavenie jedálnička

Ďalšie konzultácie sa konajú obvykle 1x týždenne v dĺžke 15 minút. Výživová poradkyňa Vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preferencie. 

Jedálniček je zostavený na princípoch stredomorskej stravy, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Jedálniček je vďaka tomu pestrý a naviac aj chutný.

Odporúčania produktov

Odporúčania produktov

Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní metódy, ktorú tvorí jedálniček, produkty a mierny pohyb, budete chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň, čo zodpovedá odporúčaniam Svetovej zdravotníckej organizácie a je bezpečné pre Váš organizmus.

Dosiahnutie cieľa

Dosiahnutie cieľa

Keď dosiahnete svoj cieľ, prejdete s nami ešte fázou stabilizácie, kedy sa naučíte, ako si svoju novú váhu udržať, aby nedošlo k nechcenému jo-jo efektu.

Chcete si vyskúšať metódu? Navštívte jednu z našich pobočiek!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape